Startup Fest to więcej niż coroczny konkurs startupów organizowany przez Agorę. To miejsce, gdzie szukamy ciekawych projektów i ludzi.

Aktualności

Archiwum

startup
fest
startup fest

O Startup Fest

 

Startup Fest Agora to więcej niż coroczny festiwal najciekawszych startupów.  Organizowane od 2010 roku wydarzenie przyciągnęło do tej pory ponad 1200 startupów i na stałe wpisało się w kalendarz imprez wspierających innowacyjność w biznesie. W dniach 27-28 maja 2015 odbędzie się kolejna edycja wydarzenia.

Ostatnio wprowadziliśmy kolejny format spotkań: Startup Fest MeetUp. Są to kameralne i zamknięte imprezy, w których trakcie koncentrujemy się na konkretnych branżach i wspólnie z najwyższej klasy ekspertami branżowymi przyglądamy się najciekawszym polskim startupom.

Chcemy, żeby Startup Fest był platformą, miejscem pierwszego kontaktu projektodawców z podmiotami wchodzącymi w skład AGORA S.A. Monitorujemy rynek, rozglądamy się za ciekawymi projektami i ludźmi za nimi stojącymi, aby wspólnie rozwijać innowacyjne przedsięwzięcia.

Jako Agora, oprócz organizacji imprez: corocznego festiwalu Startup Fest oraz branżowych MeetUp'ów jesteśmy potencjalnym inwestorem, partnerem strategicznym. Interesują nas innowacyjne projekty, które są komplementarne względem podmiotów i przedsięwzięć rozwijanych przez AGORA S.A. 

zasady konkursu
startup fest

Konkurs

Startup Fest 2015 to piąta edycja konkursu organizowana przez Agorę. Spośród zgłoszeń wybierzemy 20 projektów, które zaprosimy do finału. Odbędzie się on w dniach 27-28 maja 2015 roku w siedzibie Agory, na ulicy Czerskiej 8/10 w Warszawie.

W trakcie tej imprezy twórcy startupów będą mieli możliwość zaprezentowania się przed szeroką publicznością, mediami, a także skonfrontowania własnych pomysłów na biznes z zaproszonymi 60 mentorami. Startup Fest 2015 to niepowtarzalna szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych, pozyskanie finansowania, inspiracji i networkingu.

Czekamy na zgłoszenia projektów, które są związane z nowymi technologiami, są w stanie zaprezentować działającą wersję beta swojego produktu i są gotowi podjąć wyzwanie.

Nagrodą główną jest 50 000 pln, plus kampania na łamach internetowych serwisów Agora S.A. o wartości 100 000 pln. Dodatkowo przewidujemy nagrody specjalne, ufundowane przez sponsorów. Wśród nich jest nagroda specjalna, ufundowana przez PKN Orlen, w wysokości 20 000 pln oraz zaproszenie do programu akceleracyjnego Amazon Web Services o nazwie Activate i świadczenia o wartości 5 000 USD. 

Partnerami strategicznymi wydarzenia są: Energa S.A. oraz PKN Orlen.

Partnerami Startup Fest Agora 2015 są: Innovation Nest, Amazon Web Services, Experior Venture Fund oraz AdTaily.

.

 

Poznaj nas

Startup Fest to coroczny festiwal najciekawszych startupów organizowanych przez Agorę oraz cykliczne spotkania MeetUp, skupione wokół konkretnych branż. To również miejsce, gdzie szukamy ciekawych projektów i ludzi.

Mateusz Tułecki

Mateusz Tułecki

Manager inwestycyjny, odpowiadający za poszukiwanie ciekawych, komplementarnych projektów dla Agory, równocześnie Szef Projektu Startup Fest. Z wykształcenia socjolog, wykładowca akademicki, trener, szkoleniowiec. Absolwent Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Instytutu Zaawansowanego Zarządzania WSB-NLU w Nowym Sączu. Oprócz pracy na Uczelniach, doświadczenie zdobywał w Satus Venture, Motteq Group oraz pracując w agencjach reklamowych, gdzie obsługiwał takich klientów jak Intel, Microsoft i HP. Twórca i organizator kultowej już konferencji InternetBeta, nagrodzony tytułem „Człowieka Roku Polskiego Internetu 2010”. in
Maciej Wicha

Maciej Wicha

Dyrektor ds. partnerstw i rozwoju biznesu w segmencie Internet Agory S.A. Profesjonalnie związany z rynkiem internetowym od 1999 roku. W Agorze od września 2001 roku, początkowo na stanowisku szefa rozwoju biznesu portalu Gazeta.pl, następnie dyrektora wydawniczego Pionu Internet. Od lipca 2006 do grudnia 2008 roku zajmował stanowisko dyrektora serwisów informacyjnych i społecznościowych. W tym czasie stworzył m. in. pierwszy w Polsce profesjonalny zespół reporterski wideo zajmujący się produkcją treści do internetu, doprowadził do zawarcia partnerstw Agory z takimi podmiotami jak Microsoft czy EQAL. Od 2009 roku członek zarządu IAB Polska. in
Tomasz Billik

Tomasz Billik

Kierownik ds. transakcji w pionie Nowych Przedsięwzięć Agory. Związany z Agorą od 2007 roku, początkowo na stanowisku analityka. Odpowiedzialny za prowadzenie procesów fuzji i przejęć, w tym analizę finansową, koordynowanie procesów due diligence, negocjacje warunków transakcji i umów. Specjalizuje się w wycenie podmiotów gospodarczych. W latach 2004 – 2007 pracował na stanowisku konsultanta w jednej z najstarszych polskich firm doradczych BAA Polska. W 2004 r. ukończył Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu (Zarządzanie Finansami oraz Zarządzanie Strategiczne). Od 2009 r. jest również absolwentem studiów doktoranckich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Ekonomia). in

Partnerzy Strategiczni

Energa Orlen

Organizatorzy

Agora gazeta.pl

Partnerzy

AdTaily.com Innovation Nest amazon web services Experior

Partnerzy merytoryczni

wyborcza.biz Tokfm SSW Stratup Poland

Patroni

Ministerstwo Gospodarki

Wspierają nas

MamStartup Antyweb Spider's web Social Press Crossweb Business Woman & Life Moon Media Startup TV web.gov.pl Startup Hub Poland

Dla mediów

startup fest

Aleksandra Wawrzos

Kontakt dla mediów

aleksandra.wawrzos@agora.pl
+48 507 095 781

Logotyp

Kontakt

startup fest

Katarzyna Anuszewska

Sprawy organizacyjne

sf@agora.pl
+48 666 008 075